Армія Росії не зможе використовувати Маріуполь як базу для підготовки свого наступу, після того, як ЗСУ завдали серії ударів по військових об’єктах РФ в окупованому місті. Як наслідок окупантів на півдні України очікують серйозні проблеми з постачанням боєприпасів.

Про це заявив військовий експерт Роман Світан в інтерв’ю ТСН.ua.

“Маріуполь росіянами був підготовлений як військовий хаб. Останнім часом вони кілька місяців його готували як базу для подальших наступальних дій — на Запорізькому, Донецькому фронті, в районі Вугледару. Саме з-під Маріуполя виходили ці частини, які були розосереджені за 80 км від лінії фронту, подалі від ударів наших “Хаймерсів”. Але прийшли нові види озброєння, які дістають до 120 км, ми це бачимо по Маріуполю”, — зазначив Світан. Підписуйтесь на телеграм – ВСІ НОВИНИ ТАМ!, а ми продовжуємо.
Експерт прогнозує, що Маріуполь, як російський військовий хаб, який був раніше недосяжний, “буде переформатовуватися на режим простого логістичного ланцюжка”.

“Хаб, швидше за все, буде в районі Таганрога або Ростова. Збільшиться мінімум вдвічі ланцюжок постачання боєприпасів, це означає, що вдвічі зменшиться їхня кількість на лінії фронту. Передача нам такого далекобійного озброєння та вихід наших засобів ураження в район Маріуполя призведе до того, що ми зменшимо бойову напругу як мінімум у Запорізькій області та на півдні Донецької”, — заявив він.