Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко спростував інформацію про начебто відвідування ним Адміністрації президента України Петра Порошенка, зокрема в ніч із 21 на 22 серпня 2018 року.

"Ще одна брехня, яку масово й проплачено поширювали на каналах, в газетах і в мережі, – тепер спростована офіційно. Про нібито мої відвідування Банкової і нібито моє спілкування там з Порошенком, та ще й у ніч, коли я насправді перебував у Запоріжжі. Тоді ж придумали й поширювали брехню про нібито мій переліт до Києва і назад до Запоріжжя на нібито чартері Медведчука, з яким я взагалі ніколи не спілкувався і не мав жодних справ", – написав він на своїй сторінці в Facebook у середу.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

До повідомлення він долучив скан-копії відповіді керівника апарату Адміністрації президента адвокату Олександру Качурі, в якій йдеться, що за результатами розгляду його запиту про перебування А.Гриценка в АП у ніч із 21 на 22 серпня 2018 року повідомляється "про відсутність інформації з порушених питань".

Також, генеральна прокуратура України надала офіційну відповідь, в якій зазначено, що жодної підозри у скоєнні Анатолієм Гриценком кримінального злочину не було і немає. Відповідь лідер «Громадянської позиції» опублікував на своїй сторінці у мережі Facebook.

Окрім того, Гриценко зазначає, що не коментує рішення тих політиків, мандат на переговори з якими про об'єднання зусиль на майбутніх виборах дала йому партія.

"Дії інших політиків, з ким наша партія "Громадянська позиція" дала мені мандат на проведення переговорів щодо об'єднання в одну переможну команду, я не коментую", – написав він на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на прохання журналістів прокоментувати рішення мера Львова Андрія Садового йти на президентські вибори.

Як повідомлялося, 3 жовтня мер Львова, лідер партії "Самопоміч" А.Садовий на зустрічі з організаторами молодіжного форуму "Молодвіж" оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах президента України, проведення яких заплановано на 2019 рік.