Група мобілізованих з РФ, яких кинули на фронт у Херсонській області, вбили свого командира, який заважав їм здатися в полон бійцям Збройних сил України.

За даними української розвідки, окупанти з РФ поскаржилися на неадекватне ставлення з боку командування, передає Канал 24.

Уточнюється, що мобілізовані з РФ, пригнані на фронт, бачачи безперспективність подальших бойових дій, просили у командування відведення на другу лінію фронту. Вони безрезультатно також просили провести з ними хоч найменшу підготовку і забезпечити мінімальними засобами озброєнь.

У розвідці також розповіли, що майже всі мобілізовані, які здалися в полон ЗСУ, не мали патронів. Їх просто перекинули на фронт, пообіцявши надати боєкомплект найближчим часом.

Також зазначимо, що п’ятеро загарбників розповіли, що потрапили в Україну в кінці вересня, але не отримали ні бойових завдань, ні зброї серйозніше автоматів – і потрапили в полон.

Група російських окупантів ‒ з числа новомобілізованих після указів диктатора Путіна – випадково здалася в полон українським воїнам. Про це стало відомо з відповідного допиту, зафіксованого на відео.

П’ятеро загарбників розповіли, що потрапили в Україну в кінці вересня, а перед цим перебували в Бєлгороді.

“Вночі сказали висуватися в бік України. Вранці приїхали в поле, там були окопи. Сказали займати позиції, сидіти в окопах. Ми висадилися, просиділи там, почалося бомбардування мінометне”, – поскаржився один з мобілізованих.

За словами полоненого, командування зовсім не ставило їм ніяких бойових завдань. А на позиціях вони сиділи з одними автоматами. І не мали взагалі ніякого іншого озброєння.