Масштабна поразка РФ! Підрозділ ворога знищено: прямо з фронту – десятки одиниць техніки. Перші деталі! | Корупція Інфо

Масштабна поразка РФ! Підрозділ ворога знищено: прямо з фронту – десятки одиниць техніки. Перші деталі!

Українські десантники знищили черговий підрозділ російських окупантів. Також ЗСУ ліквідували декілька одиниць ворожої броньованої техніки.

Про це повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

“Воїни Десантно-штурмових військ Збройних Сил України успішно продовжують знищувати російські окупаційні війська на всіх напрямках. Зокрема, в одному з районів виконання бойових завдань, воїни 25 окремої повітряно-десантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України знищили підрозділ російських окупантів та декілька одиниць бойової техніки”, – йдеться у повідомленні.

Україна продовжує представляти “серйозну проблему” для російських повітряних та ракетних операцій, роблячи російські літаки “вразливими” до систем ППО малої та середньої дальності, заявило в неділю міністерство оборони Сполученого Королівства.

“Нездатність росії виявити та знищити системи ППО серйозно ускладнила їхні зусилля щодо встановлення широкого контролю в повітрі, що, у свою чергу, суттєво вплинуло на їхню здатність підтримувати наступ своїх сухопутних військ на низці напрямків”, — йдеться у повідомленні міністерства у Twitter.

Міністерство також повідомило про концентрацію російської авіації у напрямку південного сходу України, “ймовірно, через те, що росія зосередила свої військові дії в цьому районі”, йдеться у повідомленні.

Російські військово-морські сили продовжують перешкоджати поповненню постачання України з моря за допомогою “дальньої блокади” українського узбережжя в Чорному та Азовському морях, заявило міністерство, хоча висадка морського десанту російських сил, ймовірно, буде “все більш ризикованою”.

Міни в Чорному морі, також “являють серйозну небезпеку” для морської діяльності, заявило міністерство, додавши, що, хоча походження таких мін залишається неясним і спірним, “їх присутність майже напевно пов’язана з діями російського флоту”.

Окрім цього, російських окупантів вдалося відтіснити від Києва, але він посилює атаки на Донбасі, має намір зламати Маріуполь та повністю захопити Донецьку та Луганську області. Як може далі розвиватися військова складова, зокрема, на Донбасі?

Про це в ексклюзивному блозі “24 каналу” розповів експерт з військових питань Дмитро Снєгирьов.

“На мою думку, основне завдання окупаційних військ – вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Саме це було з самого початку головною метою воєнної кампанії супротивника. Інші напрями, включаючи Київський, Чернігівський, Сумський, – це певною мірою відволікаючі удари. Їхнє завдання – блокування підрозділів ЗСУ, щоб ті не мали змоги допомогти угрупованню наших військ на Донбасі”, – пише Снєгирьов.

Важливо розуміти, що на сході України зосереджено найбільш боєздатні підрозділи ЗСУ. Вони мають найсерйозніший бойовий досвід, гарне оснащення.

Своєю чергою, з боку Харкова та Запорізької області окупанти готуються завдати ударів з метою створення “котла” угрупованню українських військ на Донбасі. Невипадково у районі Ізюма зараз зосереджено основні боєздатні підрозділи збройних сил РФ. За оперативною інформацією, з території Росії туди додатково перекинуто підрозділи 106-ї повітряно-десантної дивізії. Агресор намагатиметься пробитися до Слов’янська з метою замкнути оточення.
Статті по темі