У тимчасово окупованій Макіївці вчора, 7 лютого, спалахнула масштабна пожежа. За наявною інформацією, там загорівся газовий трубопровід. 
 
Про це розповідають користувачі мережі. 

https://www.youtube.com/watch?v=b8JnxwwZfqE
 
Цікаво, що у мережі активно обговорюють відразу дві версії пожежі. За наявною інформацією, спалахнула вона у мікрорайоні Північний, що у самій Макіївці. Одна з версій свідчить про те, що загорівся газовий трубопровід. Побутує також думка про те, що загорілася п’ятиповерхівка.  
 
У телеграм-каналі monitor згодом надійшло повідомлення, що неподалік була вібрація, яку могли відчути мешканці Донеччини. У дописі також зауважили, що причиною цього став вибух газогону. 

Також у мережі з’явилися фото та відео, на які потрапив момент загорання. На них можна побачити не лише, як палає сам газогін. Також на світлинах видно заграву, яка підіймається у небо над житловими будинками. 
 
Журналіст Андрій Цаплієнко зауважив, що окупанти впродовж кількох годин намагалися локалізувати вогонь. Але їм це не вдалося. 

Таким чином окупований Донбас хочуть відрізати від газу. Такими є плани Росії на території, які вона захопила. Джерела 24 Каналу в українських спецслужбах зауважили, що окупанти мали злочинні плани щодо газопроводу ще у 2020 році.