Найближчим часом від Російської Федерації не слід чекати ніяких змін у зовнішній політиці, зокрема, і тих, які стосуються України та повномасштабного вторгнення на її територію,  передає Корупція.Інфо

Популярне: “Здохне, як собака під парканом”: Пророцтво майбутнього Медведчука поставило на вуха всю Мережу

Так вважає російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський.

Такі настрої в Росії пов'язані з прийдешніми президентськими виборами, напередодні яких президенту РФ Володимиру Путіну важливо показати, що в країні панують стабільність, спокій і впевненість.

"Військові авантюри спрацюють тільки проти нього, не викличуть ніякого захоплення і народного ентузіазму. Якщо завтра ввести танки в Одесу, на три дні, звичайно, буде неймовірний захват – але це менше, ніж з приводу Криму. Ну а потім будуть тільки здивування і роздратування", – пояснив Радзіховський.

Крім того, додав він, зовнішньополітичний порядок, яка вважалася головною з 2011 року, вичерпала себе. Тому, за словами Радзиховського "рухатися Путіну нікуди".

"Рухатися Путіну нікуди – ні в Україні, ні в інших місцях. Зрозуміло, можуть бути обставини, які ніяк від Путіна не залежать. Тоді він буде на них реагувати. Але я не думаю, що Німеччина або США будуть всерйоз загострювати відносини з Росією – це не в їхніх інтересах", – наголосив журналіст.