Цієї ночі ворожі війська знову атакували Україну дронами та ракетами. Речниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталія Гуменюк зазначила, що цієї ночі вдалося знищити всі 8 “Шахедів”, які запустили окупанти. Однак, внаслідок повітряного бою, уламки одного з дронів влучили у квартиру багатоповерхівки. Сталося займання.

Пожежу оперативно ліквідували на площі 50 квадратних метрів. Окрім того, вибуховою хвилею пошкоджено кілька багатоквартирних будинків навколо.

Цієї ночі ворог також атакував рекреаційну зону. Зокрема, узбережжя Одещини.

“2 ракети було знищено. Одна влучила безпосередньо в узбережжя”, – зазначила Наталія Гуменюк.

На жаль, під час цієї атаки Росії не минулося без жертв та постраждалих. Серед них є діти.

Наталія Гуменюк наголосила, що дуже небезпечно нехтувати сигналами повітряної тривоги. На жаль, люди не дослухаються, не переходять в укриття, тож відбуваються такі прикрі випадки, як цієї ночі.

“3 людини загинуло (внаслідок атаки дронів – ред.). Наразі відомо, що 26 людей отримали різного роду травмування та пошкодження внаслідок вибухової хвилі. Серед них є двоє дітей і вагітна жінка”, – розповіла Гуменюк.

Речниця додала, що під час ракетного удару внаслідок розльоту уламків та вибухової хвилі пошкоджено житлові будинки. Ще три людини отримали поранення. Наслідки атаки російських військових напередодні світанку ще уточнюють.