«Необхідно припинити політику умиротворення Росії та перейти до всебічного стримування та ізоляції агресора, інакше в Європі лише зростатиме ризик великої війни», – зазначив Народний депутат України Олег Ляшко у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», передає Корупція Інфо

Популярне: ЩО Ж ТАМ ВІДБУВАЄТЬСЯ?! Бойовики масово вбивають цивільних на Донбасі, – Розвідка

Крім того, на думку Олега Ляшка, сьогодні вважливо продовжити, розширити і поглибити санкції проти Росії, особливо запровадити жорсткі економічні санкції. Необхідно надати Україні масштабну військову допомогу, зокрема сучасну оборонну зброю.

В той же час, за його словами, потрібно відновити Женевський формат переговорів за участю України, США, ЄС та Росії , замість занадто вузьких Мінського і Нормандського форматів та розширити його державами-учасниками Будапештського меморандуму: Великобританії, Франції, а також Китаю.

Також Олег Ляшко вважає, що Захід повинен прийняти стратегічне рішення щодо майбутнього України, як невід’ємної складової західної, євроатлантичної цивілізації та виділення масштабних ресурсів для цього, а саме: військового, фінансового, економічного, гуманітарного, зокрема, новітнього «Плану Маршалла» для України.

За галом, Олег Ляшко наголосив, що зрештою потрібно виграти в Росії в проголошеній нею другій Холодній війні з метою її остаточної пацифікації і та демократизації, як це було зроблено з державами-агресорами після Другої світової війни.