Ще на початку жовтня до полiцейських Миколаївщини надiйшла iнформацiя про зникнення 36-рiчного мiсцевого жителя. По допомогу звернулася його мати. "Я чекала сина з заробiткiв, – розповiдала жiнка, – вiн дзвонив i казав, що вже пiд'їжджає. Але коли я передзвонила, його телефон уже не вiдповiдав", передає Корупція.Інфо.

Протягом мiсяця слiдчi розшукували чоловiка. Вдалося з'ясувати, що востаннє його бачили з одним iз односельцiв. На розмову до свiдка прийшли в день, коли той саме збирався на вокзал, щоб їхати до сусiдньої держави, у кишені вже лежав квиток на поїзд. 

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцемЗаплутавшись у свiдченнях, 31-рiчний Олег (iм'я змiнено) зiзнався полiцейським, що вбив заробiтчанина. Мовляв, потерпiлий пiдвозив пiдозрюваного у своєму авто, розговорились. Пiдозрюваний запросив товариша на свою дачу, але там мiж ними зав'язалась суперечка, що переросла у сварку. Олег так розлютився, що пiшов до вулика, в якому ховав обрiз мисливської рушницi, запхав пiд куртку та покликав гостя проїхатися на покинутий аеродром. Мовляв, туди пiд'їде ще один знайомий. Опинившись на пустирi, застрелив товариша, прикрив тiло будiвельним смiттям, його особистi речi й документи спалив, а машину вирiшив продати (що згодом i зробив). Пiзнiше ж повернувся й закопав тiло. 

"Пiд час допиту пiдозрюваний зiзнався, що в салонi автiвки вбитого виявив 46 тисяч гривень i 100 доларiв, якi потерпiлий привiз iз заробiткiв, а також його планшет, який, щоправда, вирiшив викинути, – iнформує Ольга Передеренко, начальник ГУ НП у Миколаївськiй областi. – Наступного дня планшет випадково знайшов мiсцевий мешканець. На фото, якi мiстились у гаджетi, упiзнав чоловiка, якого бачив у повiдомленнях про розшук, i вiднiс знахiдку до полiцiї". 

Пiдозрюваного затримано. Йому загрожує ув'язнення за умисне вбивство, незаконне заволодiння транспортним засобом, вчинення крадiжки, незаконне зберiгання зброї.