14-річну російську спортсменку Кароліну Кавер знайшли вбитою в квартирі, поліція підозрює, що вона постраждала через бізнес матері.

Кароліна Кавер, російська спортсменка виступала за Іспанію на змагання з плавання, дівчина мешкала в цій країні. Слідчі російських правоохоронних органів зайнялися справою загибелі дівчинки.

Тіло дівчинки знайшли в квартирі іспанського міста Матаро. Мати покинула Іспанію за два дні до цього. Жінка злякалася, що діти не відповідають на дзвінки і попросила співвітчизників перевірити їх в Іспанії. Дівчинка лежала в калюжі крові з ножовими пораненнями, а її брат кудись зник.

Поліція Росії почала цікавитися юнаком, оскільки одна людина звернувся і розповів, що через інтернет з ним зв'язався його друг, який розповів про вбивство сестри. Він після цього втік.

Тим часом іспанська преса наводить іншу версію. Справа в тому, що Ольга Кавер в Іспанії і Росії займалася «досить дивним бізнесом». Вона заробляла на тому, що допомагала клієнтам завагітніти нібито шляхом спіритичних маніпуляцій або духовних методик