Головний військовий прокурор Анатолій Матіос натякнув керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому, що скоро його звільнять.

Про це він сказав в ефірі популярної телепрограми.

"Я, напевне, найбільш обізнаний у перипетіях майбутньої долі Назара Холодницького. Хай подбає і подумає, чого він зненацька став "святішим святого"…

У нас наступить торжество закону. Тому що докази і книги не горять… А ображені – я як суб'єкт розслідування, яке проводила в комбінуванні з деякими людьми низка правоохоронних органів держави минулого року – не забув і не забуду. Поки не маю для цього законних повноважень. Але вони наступлять. Це буде ще одна вперше зроблена річ в Україні… Буде ще один "екс". Думаю, не довго чекати", – сказав Матіос.

Він розкритикував Холодницького та директора НАБУ Артема Ситника за міжвідомчий конфлікт.

"Ці інституційні протиріччя нищать державу – коли спочатку разом, а потім один – святіший за Папу Римського, інший – гірший за того, хто в пеклі", – висловився Матіос.

НАБУ місяць прослуховувало керівника САП Назара Холодницького . Жучки встановили в акваріумі в його робочому кабінеті. За матеріалами записів Холодницького звинуватили в розголошенні оперативної інформації, втручанні у слідство і тиску на суд. Генпрокурор Юрій Луценко та директор НАБУ Артем Ситник просили кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів звільнити Холодницького.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

КДКП вирішила не звільняти керівника САП, але визнала обґрунтованими скарги щодо дисциплінарних порушень.

Окрім того Матіос прокоментував побиття солдата на Яворівському полігоні

Він зазначив, що такі випадки є непоодинокими, але їх потрібно локалізувати:

«В армії це було, буде і не знаю, коли закінчиться. Але ми повинні його локалізувати. Я служив ще в радянській армії і там було те саме, коли старші знущалися або кпинили молодших по службі. Треба розібратися у причині, де був командир, тощо. Це не народжується в один момент, якщо один раз допустив, то буде другий…».

Також Анатолій Матіос поінформував, що наразі проводиться експертиза тяжкості нанесених тілесних ушкоджень для правильною юридичної кваліфікації.

Нагадаємо, раніше у Центрі Симона Візенталя закликали негайно звільнити головного військового прокурора України Анатолія Матіоса за його антисемітське висловлювання. Співробітники центру заявили, що засуджують заяву військового прокурора Анатолія Матіоса, в якій він згадав єврейське питання. В інтерв'ю, яке дав Анатолій виданню Insider, він дозволив собі порівняти організатора замаху на відомого журналіста Аркадія Бабченка Бориса Германа з діячем російського і німецького соціал-демократичного руху Олександром Правусом.