Головний військовий прокурор повідомив деталі про хід розслідування справи про підготовку терактів в центрі Києва.

Слідчими встановлено особу організатора з розслідування в справі про підготовку терактів нардепом Надією Савченко і Володимиром Рубаном в центрі Києва, плануванні перевороту і захоплення державної влади.

"У нас встановлено, хто це організовував. Доказів для того, щоб оголосити йому підозру, на даний момент недостатньо", – сказав Матіос.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

За даними Матіоса, в терактах повинні були взяти участь до 30 осіб.

"Для загальної системи хаосу там повинно було бути до 30 осіб. Ми встановили того, хто займався цією організацією. Ми локалізували. Я не хочу називати його ім'я" – додав головний військовий прокурор.

Нагадаємо, у справі Савченко-Рубана завершилися досудові розслідування. Зараз підозрювані і їх захист знайомляться з матеріалами. За словами Анатолія Матіоса, в жовтні справу буде передано до суду.

"Слідство закінчено, матеріали справи передані адвокатам, як Рубана, так і Савченко… Адвокати ознайомлюються, вони це намагаються робити дуже швидко, але знайомляться … Тільки підпишуть, і справа буде передана до суду. Сподіваюся, що до кінця вересня вони ознайомляться з матеріалами. в жовтні ми припускаємо, якщо не буде затягувати захист, ми передамо потрібрний акт до суду ", – повідомив Матіос.

Окрім того Матіос, в той же день, зробив ще одну гучну заяву він повідомив, що за одним із вбивств, у якому підозрюються бійці добровольчого батальйону, ймовірно стоїть діючий народний депутат. 

Віктор Камінський, на прізвисько “Жак”, колишній боєць батальйону “Донбас”, який перебуває під вартою, підозрюється в організації вбивства.

“Він утримується в СІЗО Маріуполя за вчинення особливо тяжкого злочину — організацію вбивства особи. На угоді зі слідством шляхом надання показів про замовника цього вбивства — а слідство мало підстави думати, але не має достатніх доказів, що замовником цього вбивства був один з народних депутатів, нині діючих з однієї політсили”, — сказав Матіос.

Він не захотів прямо називати політичну силу, однак додав, що має на увазі ту силу, яка має проблеми у “Київраді”. На репліку ведучого про те, що це “Самопоміч”, Головний військовий прокурор зауважив: “Це ви сказали”.