За словами головного військового прокурора, інформація про диверсійні групи є фейком.

Диверсійних груп у Калинівці Вінницької області, де сталися вибухи на військових складах з озброєнням, не було.

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

"Є момент, який би я хотів відзначити, – диверсійних груп, про які говорить фейсбук або інші, слідством з вивченням матеріалів СБУ та інших правоохоронних органів на території Вінницької області встановлено не було і даних про це немає", – наголосив він.

За словами Матіоса, так само слідчі заперечили версію про діяльність безпілотних літальних апаратів.

"Антитерористичні навчання СБУ повинні були проходити у Могилеві і вони фактично не розпочалися. Жодних груп ДРГ чи тих, кого затримали, чи хтось щось запустив і втік, – не було", – додав військовий прокурор.

Військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що на складах боєприпасів в Калинівці не працювала пожежна сигналізація і не вистачало 50% технічних засобів для охорони.

"З недоліків, які встановило слідство – непрацююча пожежна сигналізація, на 50% забезпеченість технічними засобами охорони", – сказав Матіос на сьогоднішньому брифінгу.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 з'явилася інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу р. Калинівка. Була проведена евакуація жителів м. Калинівка та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Усього з регіону евакуювали понад 30 тисяч людей.

Рятувальники заявляють, що для розмінування Калинівки та сусідніх сіл їм знадобиться кілька днів. До першого жовтня подовжено заборону польотів над місцем вибухів.

На складах під Калинівкою до пожежі зберігалися 83 тисяч тон боєприпасів для танків, самохідних мінометів та реактивної артилерії.