Успішна Україна є найкращим захистом від російської агресії в Європі.

Номінант на посаду Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Мері Йованович заявила під час слухання в Сенаті з нагоди її майбутнього призначення, що вражена прогресом, який Україна досягла в реформах за останній час, передає Корупція Інфо.

"Україна зробила більший прогрес в сфері реформ за останні два роки, ніж за всі 23 роки незалежності. І я поділяю особливий оптимізм щодо траєкторії реформ в Україні в цьому році, з огляду на кілька ключових досягнень з моменту реформування коаліції і уряду в квітні", – зазначила Йованович.

У зв'язку з цим вона перерахувала, що Україна переважною більшістю схвалила конституційні поправки, спрямовані на зміцнення незалежності судової системи; підвищила тарифи на енергію до 100% від ринкових ставок з випередженням графіка МВФ і замінила генерального прокурора, який втратив довіру громадянського суспільства.

"Ці досягнення в реформах вражають більше, якщо врахувати, що вони відбулися в умовах російської агресії", – наголосила дипломат.

Вона також висловила переконання, що успішна Україна є найкращим захистом від російської агресії в Європі.

Раніше Білий дім повідомив про офіційне висунення дипломата Мері Йованович на посаду посла Сполучених Штатів в Києві. Чинний посол держави Джеффрі Пайєтт переводиться на роботу в Грецію.