Міхеїл Саакашвілі заявив про своє бажання повернутися в Україну, передає Корупція.Інфо

В ефірі телеканалу ZIK третій президент Грузії заявив, що кримінальне провадження, яке відкрито на нього в Україні це політичний хід влади, щоб видворити його з країни. Окрім цього зараз уряд Порошенко продовжує тисняву на його прихільників. Міхеїл розповів, що хотів співпрацювати зі слідством, але йому апросто не даюти це зробити. 

Популярне: Будуть ходити по квартирах: Субсидіантів чекають перевірки ревізорів

«Проти мене є незакрите кримінальне провадження, але співробітники ГПУ, СБУ зі мною не контактували для того, щоб отримати додаткові свідчення. Незважаючи на це, я вимагаю права приїхати в Україну, аби надати всі пояснення, піти на всі допити до суду і відповісти, якщо я зробив щось незаконно. Також хочу, аби той, хто сфальсифікував мою справу відповів за скоєне», – наголошує Саакашвілі президент Грузії.

Саакашвілі прокоментував і неодноразові розгони мітингів його соратників. Він стверджує, що готовий вже зараз повернутися в Україну, щоб очолити боротьбу проти влади. Міхеїл заявив, що не хоче переворота в країні, а перемагати Порошенко буде на виборах. 

"Тобто тиск продовжується, але вони не можуть нас залякати. Наші люди все витримали, за що я дуже вдячний. Прикро, що влада погрожує громадянам в’язницею у той час, коли я у безпечній країні, де мені нічого не загрожує. Втім, я готовий приїхати в Україну і боротися разом", – говорить третій президент Грузії.

Окрім цього Міхеїл розповів, що має багато доказів кримінальних правопорушень Президента, та його команди, і якщо це буде потрібно, він готовий їх оприлюднити. 

«Майбутнє його і банди – це в’язниця. В Україні їх ніхто не буде захищати, закордоном на них не чекають. Вони відповідатимуть за всі злочини, які скоїли проти народу, адже грабують, брешуть і незаконно тиснуть. Це стосується Порошенка, Луценка, Авакова, а також багатьох прокурорів. », – додав Саакашвілі.