Президент Володимир Зеленський дав завдання посилити міжнародні переговори щодо співпраці у питанні придбання вакцини проти COVID-19. Про це він сказав під час традиційної селекторної нарад, повідомляє Офіс президента.

За словами Зеленського, потрібно слідкувати за розробкою вакцини та вести перемовини на міжнародній арені, аби Україна отримала доступ разом із іншими державами.

“Україна має отримати доступ до вакцини нарівні з іншими країнами, щойно вона буде виготовлена. У нас хороші відносини з Європейським Союзом. Будь ласка, уважно стежте за розробками вакцини проти коронавірусу та тримайте Україну високо на порядку денному”, – зазначив президент.

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 16 червня, в Україні лабораторно підтверджено 32 476 випадків коронавірусу COVID-19.

Зокрема, за останню добу зафіксували 666 нових випадків COVID-19, одужали 275 пацієнтів, а 11 осіб стали жертвами хвороби.

Лідером за кількістю заражень протягом доби залишається Львівська область – 139 випадків. Також в лідерах Рівненська область – 104 випадки й Волинська – 61.