Новообраний президент України Володимир Зеленський і предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній 30 квітня зустрілись в Києві.

Як повідомляє прес-служба ПЦУ в Facebook, як місце зустрічі був обраний Михайлівський золотоверхий монастир. 

Про що говорять Епіфаній та Зеленський – наразі подробиць не наводиться. Утім, була опублікована світлина зустрічі. На ній обидва учасники сидять за столом, спілкуються та усміхаються. 

Тим часом на своїй сторінці у Twitter Епіфаній опублікував іншу світлину і наголосив, що молитиметься, аби Бог дав новому президенту сил.

"Зустрівся з обраним Президентом Володимиром Зеленським. Молитимуся, аби Бог дав новому Главі держави сил витримати тягар відповідальності за єдність України. Маємо разом берегти і примножувати те, що українці вже здобули", – йдеться у повідомленні митрополита Епіфанія.

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).