Будинок дружини екс-глави Агентства лісових ресурсів Віктор Сівця Марини Журавльової став резиденцією посла Вірменії.

Про це пише видання Наші гроші, передає Корупція Інфо

За даними реєстру майнових прав, Журавльова володіє ділянками і будинками в Печерському районі Києва на вул. Мічуріна за номерами 29, 31, 33.

Найбільший з будинків №31 має площу 1086 кв. м. Сьогодні на воротах будинку розміщена табличка «Резиденція посла Вірменії в Україні». Разом з тим, в реєстрі майнових прав відомості про здачу цього будинку в оренду відсутні.

Відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні відносини, резиденція посла недоторканна, як і територія посольства. Отже, це своєрідний імунітет для Сівця, який таким чином захищає себе від обшуків з боку правоохоронців. Зараз це важливо з огляду на те, що в Україні час від часу у справах бізнесу приїжджає його дружина і зупиняється саме в цьому будинку.

З 2010 року послом Вірменії в Україні Андранік Манукян. Запит про місцезнаходження його резиденції та тривалості проживання в ній в посольстві проігнорували.

Сівець належав до наближеним чиновників екс-президента Януковича. Він був його партнером по тенісу та членом президентського Клубу мисливців і рибалок «Кедр». Після втечі Януковича Сівець, за даними ЗМІ, переїхав до Москви.

Відомо, що Сівець фігурує в кримінальному провадженні щодо посадовців Держлісагентства, які змушували іноземні компанії при закупівлі в Україні деревини і лісопродукції платити за маркетингові послуги приватній фірмі. За часів Сівця кошти за ці послуги прямували на «Zelenio ltd» з Кіпру. Остання мала інвестиційний договір з ВАТ «Клеванський лісозавод« Промінь »Марини Журавльової, дружини Сівця.