Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24» відповів на заяву народної депутатки з фракції «Слуга народу» Галини Третьякової про позов проти нього.

«Коли вона погрожує подати на мене в суд – а за що? За те, що я її назвав дурепою? Так я зараз ще це повторю – кончена дурепа. Тому що нормальна людина таку дурню говорити не може. Дитина не винна, що вона народилася у бідній родині. Хіба я винуватий, що батько кинув мою маму? Хіба я винуватий, що моя мама із забитого луганського села і в неї не було можливостей? 90% сімей в Україні таких, як Третьякова розказує. Але і з бідних сімей виходять дуже достойні люди», – зазначив Ляшко.

Він наголосив, що своїми словами Третьякова образила його особисто.

«Я оці її заяви про низькоякісних дітей з бідних сімей сприйняв прямо на себе. Я, за її логікою, низькоякісна дитина. Я маю моральне право їй в очі сказати, що вона дура, коли вона мене ображає і 90% українських сімей. Вона не має права робити таких заяв. У будь-якій іншій країні державна посадова особа, якби зробила такі заяви, вже б у той же день подала у відставку. А ця людина ще погрожує мені судом. Вона повинна скласти мандат», – наголосив політик.

Раніше в соцмережах Третьякова написала, що за образи на її адресу з боку Ляшка вона подає позов до суду.