У центрі утримання ув'язнених при поліції штату Карабобо у Венесуелі сталася пожежа, у результаті якої загинули 68 осіб, передає Корупція.Інфо 

Про це повідомив генеральний прокурор країни Тарек Вільям Сааб у четвер, 29 березня.

«Прокуратура Венесуели повідомляє, що у зв'язку з жахливими подіями в комендатурі поліції штату Карабобо, де в ймовірній пожежі загинули 68 осіб, призначені чотири прокурори (три регіональних і один національний), щоб з'ясувати обставини цих трагічних подій», – написав Сааб у своєму мікроблозі в Twitter.

Однак місцеві ЗМІ пишуть, що насправді загинуло 78 осіб, 10 з яких – жінки. Кількість жертв може зрости через важкий стан потерпілих.

Вогонь спалахнув у переповненому людьми приміщенні після того, як в ньому почався бунт під час відвідування ув'язнених родичами.

Популярне: "З 1 квітня пенсіонерам, що працюють перерахують пенсії…": Дізнайтесь подробиці

ЗМІ пишуть, що ув'язнені вирішили взяти одного з відвідувачів в заручники і поранили його ножем. Вони вимагали від влади виконання "певних умов". Оскільки влада не відповіла на їхні вимоги, вони почали палити матраци – саме так спалахнула пожежа. Більшість жертв, в тому числі деякі відвідувачі, загинули від задухи. Серед загиблих є жінки і діти.

Як пише ВВС, Правоохоронці пустили сльозогінний газ, щоб розігнати родичів. Вони оточили тюрму після того, як дізналися про пожежу. Одного правоохоронця застрелили.