Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що близько 44% українців отримують державну допомогу. «Приблизно 44% людей отримують ті чи інші види державної соціальної допомоги.

Але ми повинні розуміти, що, згідно з Конституцією, Україна – держава соціальне», – сказав міністр в ефірі одного з телеканалів.

Зокрема, за його словами, в даний час 5 млн домогосподарств в Україні отримують субсидії.

«Уже на сьогодні близько 5 млн домогосподарств субсидію отримують. Ще мільйон 900 тисяч – ми подивимося, скільки з них прийде, як вони задекларують свої доходи і так далі. Тобто говорити про те, що когось позбавили субсидії, підстав немає. Тому що хтось ще просто не звернувся », – сказав Рева.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«923 тисячу домогосподарств з 6 млн 900 тисяч декларували відсутність доходів. А коли починаються вибіркові перевірки, з’ясовується, що частина цих людей, звичайно, не всі, купують дорогі автомобілі, купують квартири, купують будинки», – розповів він.

Варто нагадати, що 19 жовтня генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко заявляв, що в Україні приблизно дві третини населення отримують різні види соціальної допомоги. За його словами, зараз в Україні зафіксовано майже 7 млн ​​домогосподарств, які отримують житлові субсидіі.

Як повідомлялось раніше, субсидії призначили 5 мільйонам українських сімей.