Голоси підраховані, переможці визначені, прийшов час прозприділяти місця у парламенті. І поки з депутатами за партійними списками все ясно, наша команда вирішила підбити підсумки Мажоритарки 2014, та дізнатися хто та скільки з представників "мажоритарного класу" отримають представництво у парламенті.

Як відомо, на виборах по мажоритарці, згідно з попереднім підрахунком голосів, найбільше округів виграють представники "Блоку Петра Порошенко"

Пропонуємо вашій увазі інфографіку і попередні дані підрахунку голосів.

943146

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом, Станом на 18.00 28 жовтня ситуація в мажоритарних округах виглядає таким чином: 

 – в 68 округах перемагають висуванці від "Блоку Порошенко" 

–  18 кандидатів-лідерів представляють "Народний фронт". 

ВО "Свобода", за умови її непроходження за партійними списками (про що говорять результати попередніх підрахунків голосів), в новій Раді представлятимуть шість нардепів

По мажоритарних округах "Опозиційний блок" виграв лише два 2 – на Донбасі перемагають чоловік Наталії Королевської Юрій Солод та екс-глава "Нафтогазу" Євген Бакулін. 

Кандидати від "Батьківщини" також перемагають лише в двох округах. 
 

"Самопоміч" та їх союзники з партії "Воля" проводять в Раду по одному мажоритарнику

"Правий сектор" в Раді буде представлений Дмитром Ярошем і його соратником Бориславом Березою, який балотувався як самовисуванець. 

По одному депутату в парламент проводять партії "Сильна Україна" і "Заступ"

"Радикальна партія Ляшка" не виграла жодного мажоритарного округу. 

97 інших лідерів округів йдуть в Раду як самовисуванці. Багато з них є діючими або колишніми представниками Партії регіонів

Читати: Як “Опозиційний блок” пройшов у Раду ?
 

У Києві в п'яти з 12 округів лідирують кандидати від "Блоку Порошенко" – Олександр Третьяков, Володимир Ар'єв, Дмитро Андрієвський, Віктор Чумак та Євген Рибчинський. 

Також варто відзначити, що "свободівець" Юрій Левченко в 223 окрузі випереджає одіозного екс-чиновника, самовисуванця Віктора Пилипишина. 

В 216-му окрузі переміг колишній представник "молодої команди" Леоніда Черновецького Олександр Супруненко. Його ім'я пов'язують з низкою скандалів, пов'язаних з відчуженням комунальної власності у столиці. 

У Донецькій і Луганській областях колишні і нинішні регіонали під вивіскою самовисуванців лідирують у більшості округів. Зокрема, в Раду проходять Сергій Клюєв, Юхим Звягільський, Юлій Іоффе, Ігор Шкіря, Євген Геллер та інші. 
 

Окремо варто відзначити перемогу в 58-му окрузі (Маріуполь) екс глави Донецької облдержадміністрації Сергія Тарути. 

Схожа з Донбасом ситуація спостерігається на Харківщині – нинішні і колишні регіонали Валерій Писаренко, Олександр Фельдман, Дмитро Добкін, Віталій Хомутинник з товаришами лідирують у більшості округів як самовисуванці. 

В Одеській області, як і на Сході, кандидати від влади не змогли скласти конкуренцію Сергію Ківалову, Олександру Пресманом, Леоніду Климову, Віталію Барвіненко. 

Водночас, у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях в більшості округів перемагають кандидати від "Блоку Порошенко". На Львівщині в Раду також проходить самовисуванцем екс-глава МОЗ Олег Мусій. 

В 116 окрузі Львова кандидат від "Свободи" Ірина Фаріон програла висуванцю "Самопомочі" Ірині Подоляк. На свою поразку Фаріон відреагувала у властивій їй емоційній манері, обізвавши які не підтримали її виборців "рабами". 

Читати: Депутат від 116 округу – Подоляк Ірина Ігорівна

На Закарпатті в чотирьох з шести округах перемогу очікувано здобуло сімейство Балог: в Раду, крім самого Віктора Балоги, проходять два його рідних брата Іван і Павло, а також двоюрідний – Василь Петьовка. 
В Дніпропетровській області слід відзначити перемогу лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша. 

 

Колишній спікер парламенту Володимир Литвин здобув перемогу в рідний для себе Житомирської області. 
Крім того, у Вінницькій області в окрузі №12 з великим відривом від конкурентів переміг син президента України Олексій Порошенко

Снимок

 

 

 

 

Автор: Кай Кіт

Джерело: Обозреватель ( інфографіка)