мобілізація український військовий зсу

Кількість мобілізованих серед “мажорів”, а також тих, хто хоча б отримав повістку до військкоматів, дуже невелика. Про це йдеться в сюжеті програми “Дістало” на ICTV, передає Корупція.інфо 

Журналісти зробили запит до міністерства щодо кількості людей з так званого VIP-батальйону, які отримали повістки. Згідно названим цифрам, в Мінрегіоні таких людей 9, один з них – заступник міністра, в МОЗі – 4 співробітники, серед них – помічник міністра, в Мінсоцполітики та Міністерстві культури – по одному співробітнику, з МЗС призвали 6 осіб, в Міністерстві молоді та спорту відмовилися називати кількість мобілізованих. 
Що стосується Верховної Ради України та Генпрокуратури, то там відповіли, що будь-які подібні дані є конфіденційною інформацією. 
Генерал-майор Збройних сил України Володимир Талалай запевняє, що перед законом усі рівні – служити призивають незалежно від соціального статусу. 

“Позиція Міністерства оборони чітка: закон один для всіх, незалежно від того, як хто розміщується по соціальних сходах. Приходять, призиваємо і вони проходять військову службу, якщо вони мають задовільний стан здоров’я. І повірте мені, у нас дуже багато є і колишніх народних депутатів, які на сьогоднішній день … виконують обов’язки військової служби “, – заявив генерал.