Фотографія в соцмережі за день зробила суддю з міста Чугуїв Олександра Ковригіна відомим на всю Україну. – повідомляє Корупція.Інфо

Її розмістив військовий прокурор, підписавши "Суддя в норковій мантії. Тепер я бачив усе". Незважаючи на численні фотожаби, фігурант до своєї несподіваної популярності поставився з гумором. Виявляється, козацька бурка пошита на замовлення зі штучного хутра, вартість якого – близько 300 грн, повідомляє ТСН.

"Наші артисти, щоб їх пропіарили, платять гроші. А у мене це якось вийшло спонтанно і безкоштовно", – говорить Ковригін. "Я замовив собі, тому що це зручно. Бачите: накинув, не треба якось одягати, не треба застібати. Накинув і пішов", – іронічно коментує ситуацію суддя. Каже, що носить бурку вже чотири роки, тому що всім працівникам суду треба взимку на холоді час від часу переходити з корпусу в корпус. Колеги зізнаються, що спочатку зі сміхом сприймали такий одяг, а потім звикли.

У місцевому ательє підтверджують, що зшили бурку на замовлення і обійшлася вона всього в 300 гривень. "Це виріб зі штучного хутра. Він має натуральний вигляд, але ззаду видно, що це штучне хутро. Просто має гарний вигляд", – говорить працівниця ательє Оксана Пушкарська.

Сам суддя охоче демонструє інші атрибути свого гардероба – костюм, годинник, телефони. Всі речі придбані в рамках офіційних доходів, запевняє Ковригін. Зараз вони трохи більш ніж 16 тисяч гривень на місяць.

"Ось моя машина – Toyota Avensis 2000 року. На ній я їжджу вже 15 років", – говорить він.

Але про корупцію суддя каже оригінально.

"Якщо я скажу так, давали і я взяв, то скажуть – дурень. Скажу немає – бреше. Тому я хочу залишити це на совісті людей, які говорять про мене", – пояснив працівник Феміди.