Другий рік поспіль перша леді Києва відвідує езотеричний фестиваль Гаятрі (Gayatri Festival) на острові Корфу, що в Греції. Наталія Кличко провела там з 6 по 11 серпня, а її чоловік у цей час був в Єгипті, передає Корупція.Інфо.

Популярне:
Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку


Наталія Кличко провела на фестивалі початок серпня.

Фестиваль Гаятри – це місце, де щорічно збираються тому, хто хоче "перезавантажити" тіло і душа за допомогою різних методик медитації.

Кожен день починається о 7.30 з тренування з йоги, потім учасники снідають і відправляються на сесію з Девой Премана (німецька виконавиця медитативної музики в стилі нью-Едж – сучасних обробка), де слухають і співають мантри. О 12.30 за розкладом обід, а з 13.30 до 19.00 – різноманітні активності: медитації, семінари, практики і відпочинок на пляжі. а о 20.15 знову зустріч з Девой пермаллоя і Мітен (її партнер, британський співак і гітарист).


Наталія Кличко з Девой пермаллоя (зліва) і учасниками фестивалю.

Що стосується фестивальної їжі, то подають тут виключно Вегетаріанські страви. Варто квиток на фестиваль € 425 або 12 750 грн (за курсом НБУ на 14.08.2017).

Ціна квитка – 425 євро,

Наталія Кличко залишилася в захваті від фестивалю та поділилася своїми враженнями у соціальній мережі: "Це місце, наповнене музикою, щастям і безумовною любов'ю. Місце, де ви можете знайти і відчути зв'язок з воей душею. Місце, де ви можете бути абсолютно вільним".