Снимок

Близько двохсот врятованих життів за півтора роки служби. Вдячні волонтери нагородили харківського медика Олександра Калія відзнакою "Народний герой".

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на 24 канал.

У Харкові свого героя чекає сім'я. Поки Олександр рятує життя бійців, дружина Марія доглядає трьох донечок. Нагородою чоловіка звичайно гордиться.

Пишається й сам Олександр. Каже, особливо цінно, бо орденом відзначили волонтери. Якби не вони, то й медичні навики та досвід не допомогли б, каже лікар. Необхідні на фронту медикаменти, лікарські засоби та інструменти — усе передавали активісти

На війні Олександр уже півтора роки. Спершу служив у 93-ій бригаді. Згодом подався на Схід за контрактом. За численні поранення мав отримати 20 тисяч гривень компенсації від держави. Та грошей не побачив досі.

У короткій відпустці Олександр пробуде 20 днів. За цей час має не лише устигнути побути з рідними, а й вирішити побутові проблеми. Найголовніше зараз — квартирне питання. Восени старша донька стане школяркою, а у квартирі розміром 18 квадратних метрів і стола ніде поставити.