За рік часу правління Уляни Супрун найбільшому дітищу міністра – Медреформі, поставили невтішний діагноз. Те, що за формою є геноцидом українського народу, команда Супрун називає «реформою охорони здоров’я».

Таку скандальну заяву зробив український письменник Ігор Лесев в ефірі передачі “Не добрий вечір!”. Пан Ігор наголосив на тому, що Уляна Супрун перебуває на посаді всупереч закону.

“Згідно з Кодексом законів про працю, виконуючим обов’язки міністра можна бути не більше трьох місяців. Потім кандидатура має бути затверджена парламентом, або обов’язково повинен бути призначений інший в. о. міністра. Але Супрун, як і її покровителю Гройсману, плювати на закон”, – пояснив Лесев.


У руки до “банди” Супрун потрапив гігантський медичний фонд, понад 110 мільярдів гривень. Але при цьому лікування в Україні тепер буде платним. Будь-яка операція тільки за гроші. Ніяких виділень коштів для онкохворих, адже вони все одно помруть – саме так сказав один з людей Супрун.

“Реформа від Супрун – це ще й лікарні без лікарів. Лікарі – адже вони лікують. А лікування – це завжди дорого і витратно. Тому лікарі в країні масово звільняються. Взагалі, на думку Супрун, лікарні повинні тільки діагностувати захворювання. Звісно, за гроші. А лікуванням нехай вже займаються бабки-знахарки. Ну або священики”, – розповів письменник.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Лесев впевнений, що тільки власники похоронних бюро, трунарі та директори кладовищ щиро радіють, що в нашій країні з’явилася Супрун, тому що вона їм забезпечує процвітання.

“Реформа Супрун – це найбільша смертність серед українців в Європі. Реформа Супрун – це панепідемія кору, масштабів якої немає навіть в африканських країнах. Реформа Супрун – це дике вимирання українців від серцево-судинних захворювань і раку. Власне, реформа Супрун – це і є сама смерть”, – резюмував блогер.

Варто зазначити, що Медична реорма не залишила байдужими сотні українців. Кардинальні зміни в медицині забрали сотні житів, тлюди помирали прямо тна дорозі, коли "швидка" просто стояла і чекала, щоб констатувати смерть.