Фізіотерапевтичні процедури в Дніпрі настільки суворі, що можуть після сеансу залишити болісний слід, як підтвердження, що їх проводили.

На сторінці в Facebook з назвою Райончик з’явився пост, в якому Юлія Липська з жахом розповіла про банальну фізіотерапевтичну процедуру електрофорез, яку її дитині зробили в дитячій стоматології.

За її розповіддю, вона зі своїм сином з’явилася в клініку для здійснення медичної процедури електрофорез.

В процесі роботи апарату, дитина зазнав значних опіків від електродів, в той час як медсестра замість спостереження за пацієнтом, відгородилася ширмою і розмовляла по телефону.

“У роті у сина була вата для електрофорезу. Медсестра пішла за ширму і розмовляла по телефону», – скаржиться мама хлопчика.
 
Зі слів матері процедура зайняла 10 хвилин, протягом яких дитина відчував не тільки біль від опіків, але і удари струмом.

“А дитина 10 хвилин терпіла поки йому електродами випалювало шкіру (((( і било струмом ((((. І тут вже не важливо навіть, що це моя дитина. Якісь гестаповські тортури. Коли наш тато почав обурюватися, нам надали допомогу, вибачилися, сказали, що це скачок в мережі. Я не знаю хто винен – медсестра, міськрада, Господь Бог…Просто будьте уважні. Я тепер погано уявляю, як дитину відвести в цей кабінет знову і чи варто лікування електрофорезом таких болів”, – звертається до користувачів соціально мережі Юлія.

Серед користувачів багато хто поцікавився, чи написала вона заяву в поліцію. Правда частина з них, на жаль велика, вирішили, що в органи звертатися марно.“Зазвичай вони запитують пацієнта: наскільки терпимо щипання електрофорезу! Вам треба звернеться в хв здрав, обов’язково, таке ставлення до хворих карається! Телефони заборонити на відповідальних місцях”,

“Я доросла людина і то мене кожну хвилину запитували чи не пече! Так що однозначно медсестрі потрібно втикон зробити! Я б це просто так не залишила”.

“Медсестра повинна контролювати процес і сама питати, а не базікати по телефону. Я була колись у такій ситуації. Відчуття моторошні. Медсестру ледве дозвалась. Прошу вимкнути, а вона дивиться на прилад і каже : “Ой, як стрілка скаче. Ніколи такого не було”. Здоров’я вашому хлопчикові”,

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


“Пару років тому була гучна справа коли дитина отримав глибокі опіки після мед процедур – парафінових аплікацій. Дитину рятували в обласній дитячій лікарні. А у мене новонароджена дитина ледь не отримав опіки очей його поклали під ультрафіолетову лампу, забувши прикрити очі і як завжди пішли. Добре хоч мама поруч вчасно виявилася. Не залишайте цей випадок просто так. Потрібно написати скаргу в міськздороввідділ”,

“Напишіть заяву в прокуратуру, як мінімум цю медсестру навчать правильно працювати з электрофорезами!!!”,

“Стрибок в мережі” , яка смішна медсестра. За такі скачки можна у в’язницю потрапити, а там по телефону особливо не поговорити”.‡агрузка...