Першокласницю, яка померла під час уроку фізкультури на Волині в селі П'ятидні, медики намагалися реанімувати протягом 40 хвилин.

Як повідомляється, 6-річній дитині раптово стало погано, вона посиніла і впала. В школу відразу викликали "швидку", але врятувати дівчинку не вдалося.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

За словами очевидців, особливого ​​фізичного навантаження на тому уроці у дітей не було. Директор школи ситуацію поки не коментує. Причину смерті дитини зараз встановлює експертиза.За інформацією місцевих ЗМІ, у дівчинки попередньо діагностували синдром дитячої раптової смерті (СРДС).

СРДС – раптова смерть немовляти або дитини без будь-яких попередніх ознак. Причина синдрому раптової смерті достеменно невідома, точні причини розвитку даної патології встановити поки не вдалося.

Раніше похожий випадок стався в одній зі шкіл Мирнограду Донецької області 11-річний хлопчик помер прямо на уроці фізкультури. Учневі 5-го класу раптово стало погано. Прибулі на місце події медики бригади швидкої допомоги констатували смерть хлопця і доставили тіло в терапевтичне відділення міської лікарні.