У редакцію інформаційного агентства “Корупція-інфо” надійшли два повідомлення мешканки Великих Мостів, що на Львівщині, Білецької В.В., у яких жінка інформує про злочини, вчинені директором школи №51 ім. І. Франка міста Львова Костюк Л. Я. та медичними працівниками поліклініки Великих Мостів (головним лікарем (тепер рентгенологом) Ушаком М.Ф. та його дружиною – завідуючою кадрами Ушак М.В), а саме – неодноразове отримання хабарів.

Так, жінка вказує, що головний лікар, якого вона звинувачує у хабарництві, вимагав хабар і від неї ще у 2003-му році. Тоді його на взятті хабаря впіймали працівники Львівського обласного управління міліції по боротьбі із економічною злочинністю.  Однак, не зважаючи на це, хабарник продовжує працювати у поліклініці, однак на посаді рентгенолога. Як переконує Віра Володимирівна, що звернулась до нас, і надалі бере хабарі. Що стосується його дружини, то пані Віра каже, що та за прийом на роботу медичних сестер бере хабарі у розмірі 200 – 300 доларів США. 

Лікарня ст.1

Лікарня ст.2Проблемною ситуація є також у Львівській ЗОШ №51 ім.І.Франка.

Повертаючись до проблемних працівників освіти, зазначимо й те, що вищезгадана нами директорка школи №51 Костюк Любов Ярославівна збирає з батьків школярів щомісяця по 50 грн. Враховуючи те, що учнів школи немало – близько тисячі, сума виходить немаленька. Також у заяві читаємо звинувачення у хабарництві завуча цієї школи. Як стверджує пані Віра, керівництво школи не нехтує брати по 300 – 500 гривень за складання екзаменів та хороші оцінки за контрольні роботи.  Ще одна проблема – продаж недешевих книжок з англійської, ціна яких коливається у межах 200 – 300 гривень.

Школа ст.1

Школа ст.2 

Команда інформаційного агентство “Корупція-інфо” скерує подані жінкою скарги у органи прокуратури, міліції та пильно стежитиме за процесом розгляду скарг про що буде повідомляти громадськість.