Кум Путіна Віктор Медведчук націлився на наступних виборах на посаду спікера Верховної Ради. Він зі своєю партією "За життя" хоче стати частиною нової правлячої коаліції.

Про це заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

«Я підтверджую, що кум Путіна націлився на наступних виборах стати спікером Верховної Ради. Його план – це партія "За життя", яка виникла як віртуальний проект. У них не було партійців, був тільки телеканал, і вони розкручувалися за рахунок наймання людей на мітингах, але зараз вони будують партію і йдуть на вибори», – зазначив політик.

За його словами, Віктор Медведчук зі своєю партією хоче стати частиною нової правлячої коаліції. Можливо, перше місце в коаліції вони не займуть, але займуть друге і відповідно отримають посаду спікера.

«Друга партія в коаліції отримує посаду спікера. А Медведчук вже знає, як керувати державою з посади спікера, бо саме він писав ті поправки в Конституцію, за якими зараз живе Україна – поправки 2004 року», – зауважив Лещенко.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Також Лещенко вважає, що за це величезна відповідальність лежить на владі, бо вони не розслідували діяння Медведчука. Навіть більше, влада дозволила йому закріпитися в українській політиці шляхом розподілу в його інтересах та інтересах його оточення цілих галузей економіки.

«Це постачання дизелю з Росії, постачання скрапленого автомобільного газу через Роснафту. Коли ви їдете по Україні то бачите, що Глуско єдина мережа, яка активно будується – це гроші з Росії. Знайте, що якщо ви заправляєте там свій автомобіль, то це швидше за все ляже потім в кишені Медведчука і його оточення.

Тому що людина, яка називає себе власником Глуско, літає на одному літаку з Медведчуком до Росії. Це відбувалося за сприяння нинішньої влади, яка дозволила їм викупити всю власність Роснафти в Україні. Є величезні ризики, що реванш іде під маскою Медведчука», – переконаний гість програми. 

Нагадаємо, у разі виходу в прокат фільму «Стус» з інформацією про лідера громадського руху «Український вибір», він «залишає за собою право на відповідні правові дії, у тому числі спрямовані на заборону демонстрації фільму через суд».

Раняше, 16 серпня, в Національному художньому музеї України відбулась презентація нового сезону шоу Танці з зірками. На захід прийшла скандальна учасниця проекту Оксана Марченко.

Коли Марченко піднімалася по сходах музею, під вигуки "Ганьба" її зустрічав натовп активістів, які виступають проти участі в українському телепроекті дружини Віктора Медведчука і персони, близької до президента Російської Федерації Володимира Путіна.