У країні, яка веде війну, мають бути дещо обмежені права, зважаючи на загрозу безпеки та існування держави. 

Це зауважив Герой України Степан Хмара у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!».

Ведуча програми зауважила, що останнім часом почастішали розмови про реванш проросійських сил зважаючи на те, що деякі політики обіцяють швидке припинення бойових дій в обмін на дружбу з Росією.

«Кожна політична партія, яка підтримує державу, відстоює її безпеку та не виступає диверсантом, має право на існування та місце у владі. Але коли є політичні сили та їхні представники, які ведуть відверту антиукраїнську діяльність, з цим потрібно боротися. Зокрема, у Кримінальному кодексі Україні є статті 110 та 111 про посягання та територіальну цілісність та державну зраду. Відтак, дії таких політиків підпадають під ці статті і мають бути засуджені!», – наголосив пан Хмара.

До того ж, зауважив державний діяч, у країні, яка веде війну, мають бути дещо обмежені права, зважаючи на загрозу безпеки та існування держави.

«Сьогодні Медведчук, який має сидіти у в’язниці, кожен день вільно веде антиукраїнську пропаганду через ЗМІ. Тому такі політичні сили, як партія «За життя» Медведчука, які фактично закликають до капітуляції, мають бути заборонені», – вважає Степан Хмара.

Також додамо, що за словами правозахисника, на виборах президента Петро Порошенко об’єднав Україну своєю ганебною, бандитською, корумпованою п’ятирічною діяльністю і нахабним зловживанням владою.

“Я голосував проти Порошенка, бо розумію, що він не патріот. Він тільки дуже вдало і дуже підло експлуатує націоналістичні гасла, компрометуючи цим справжніх українських націоналістів. Він просто нахабно дурить не зовсім зрілих людей, які не можуть зрозуміти: де брехня, а де правда”, – каже Хмара.

За словами правозахисника, правда у тому, що за п’ять років Порошенко тільки розбудував свій мафіозний клан.

“При ньому СБУ не виконувала своєї основної функції – захисту держави. Якби ж вона працювала, ми не бачили б Медведчука щодень в ефірі. Він уже давно сидів би десь на зоні. Бойко не йшов би в президенти, а сидів би за свої вишки… Порошенко ж усіх їх покрив, бо дав таку обіцянку Путіну”, – зазначив Степан Хмара.

“За Порошенка російський бізнес не підпав під санкції, а навпаки – почав процвітати. Росію досі не визнали агресором ніде в юридичних документах. Порошенко тільки для пропаганди про це розказував, називав зайняті РФ території окупованими… А в документах? Не окуповані території, а «непідконтрольні Україні». Замість втікачів у нас – «внутрішньо переміщені особи». Це що, комусь так просто захотілося переміститися? Це втікачі від російської агресії! Але в документах цього немає… Тому й за кордоном війну на Донбасі сприймають як внутрішній конфлікт. Тому Порошенко й тримається за мінський процес, хоча насправді це просто договорняк із Путіним, який передбачає капітуляцію України”, – додав Герой України.