Персональна загроза для України – Віктор Медведчук, кум Володимира Путіна, який не приховує свої дружби з російським президентом. У його родини є бізнес в Україні і Росії, з ним пов’язані кілька українських телеканалів. Також він є членом партії, у якої є шанс потрапити у парламент.

Про це розповіла у своєму відеоблозі "Політична кухня" авторка і журналістка Крістіна Бердинських.

Бердинських зазначила, що позиції Медведчука тільки закріплюються в Україні.

Також особливість Медведчука у тому, що він, хоч і друг Путіна, але живе тут. Він його очі і вуха ворога у війні. З ним треба не бізнес вести, а приховувати усю можливу інформацію про нацбезпеку, українське військо і звісно воєнний стан,– наголосила журналістка.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Бердинських також зазначила, що воєнний стан в Україні був запроваджений після того, як російські військові напали на українські кораблі в Азовському морі і захопили українських моряків.

"Це агресія, і вона нагадала багатьом, у тому числі в Україні, що взагалі-то у нас вже 5-й рік триває військовий конфлікт на сході України, який щодня може перейти в активні бойові дії. І оскільки ніхто не розуміє, що в голові у президента Росії Володимира Путіна, тому до війни треба готуватися завжди", – додала журналістка.

Окрім того, свою думку висловив Директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко він зазначив, що сьогодні Україною реально керують троє осіб.

Про це Небоженко сказав, коментуючи заяву британського парламентаря про можливий вплив кума Путіна Віктора Медведчука на Президента Петра Порошенка.

“Наївно думати, що сам Медведчук тут щось вирішує. Він — “залізна рука” Путіна, поставлена в Україну впливати на мозок і на рішення Порошенка. Тобто політикою в Україні займається трійка — Порошенко, Медведчук, Путін”, – каже Небоженко.

За словами політолога, в самому Медведчуку немає нічого драматичного чи цікавого:

“Але володіючи колосальними повноваженнями від Кремля він, звісно, дуже важливий для Порошенка. Сьогодні він виконує в Україні роль таємного віце-президента”.