Юлія Тимошенко запевнила, що ніколи не працювала і не буде працювати з Віктором Медведчуком. Про це вона сьогодні заявила на прес-конференції у Києві.

"Хочу нагадати, що саме Порошенко своїми рішеннями і рішеннями своїх структур призначив Віктора Медведчука вести переговори у мінському форматі. Саме Порошенко співпрацює з Віктором Медведчуком і про це він сказав публічно на одній своїй прес-конференції. І саме Віктор Медведчук підтвердив, що все, що він робить у Москві, – він виконує доручення Петра Порошенка", – наголосила Тимошенко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Своїми головними ворогами на президентських виборах Юлія Тимошенко, на прохання журналістів, назвала "всі сили, які будуть виставлені Російською Федерацією, що веде сьогодні війну проти України" та корупціонерів на чолі із нинішнім президентом.

Вони вже чотири з половиною роки оббирають країн до нитки, встановлюють тарифи, на яких будують свої корупційні оборудки, розбирають державну власність і державні родовища, знищують економічне життя країни і економічний клас. Вони знекровлюють Україну, забирають у неї майбутнє і виштовхують мільйони українців за межі нашої землі шукати щастя в інших державах,– обурилася голова партії.

Окрім цього Юлія Тимошенко переконана, що ні у ставлеників країни агресора, ні у ставлеників мафії – немає шансів на перемогу.

"Цього разу ми разом з українцями на порядок сильніші: мафія не пройде, і країна агресор зі своєю п’ятою колоною не пройде. Ці президентські вибори закінчать ту епоху приниження українців, які мафія веде вже багато років – не менше двадцяти. Я хочу, щоб ми не дали отримати ні реваншу, ні збереження старої системи", – запевнила лідер "Батьківщини".