яхта

Як свідчать очевидці, свій 61-й день народження Віктор Медведчук відсвяткував на борту власної розкішної 93 метрової яхти «Royal Romance», придбаної у нинішньому році, з портом приписки – Монако.

Про це повідомляє Інтернет видання «МІР», передає Корупція.Інфо з посиланням на "Преса України".

Згідно з технічними характеристиками, на борту 93 метрової яхти розташовані комфортабельні каюти для 14 гостей. Обслуговують її 22 члена екіпажу. Крім того, на яхті обладнаний величезний басейн з світлодіодним підсвічуванням і каскадним водоспадом.

Останнім часом Медведчук у складі посередницької групи від України, в яку також входять Леонід Кучма і Нестор Шуфрич, веде переговори про мирне врегулювання ситуації на сході України з представниками ДНР і ЛНР. Про іншу очевидну діяльність Медведчука протягом останнього року не повідомлялося.

Український політичний і громадський діяч, учений, колишній народний депутат України 1, 5 та 6 скликань, член партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юрій Гнаткевич поділився своїми думками з виданням «МІР»: «Чи означає це, що на свою красуню-яхту Медведчук «нахалтурив» на своєму посередництві? І хто сплачує ці гонорари – українська або російська сторона?».

Цікавить екснардепа питання, чому Медведчук не відзначає свої сімейні свята вдома, на Україні. Наприклад, у кримській Алупці, де у Медведчука є розкішний особняк, в який перевтілився колишній дитячий протитуберкульозний санаторій. Крім того, заявляє Юрій Гнаткевич, у нього є ще й розкішна вілла під Ялтою. Свого часу Медведчук приймав там російського президента Путіна. Напрошується питання, чому ж ним для святкування обрано саме Монако?

Політичний і громадський діяч згадав і про Закарпаття, де у Медведчука був розкішний маєток «Ведмежий гай», який називали Закарпатським «Межигір'ям». І знову виникає питання – чому б там не відпочити? У чому причина того, що перевага надається Європі?

Як стверджує нинішній пенсіонер Юрій Гнаткевич, якби українські політики, які керують країною 23 роки, дивилися на Україну, як на країну для своїх дітей і онуків, то в такому випадку, вони не купували б нерухомість в Європі та Америці. А в даному випадку, такі вчинки «слуг народу» можна розцінити, як плювок в обличчя українському суспільству і відкриту демонстрацію своєї зневаги до України.

Важко не погодитися з такими висновками Юрія Гнаткевича. Дійсно в його словах присутнє зерно істини. Хоча і на Україні є приклади будівництва дорогих помешкань, які належать народним обранцям, що мало чим поступаються «Межигір'ям», «Ведмежим гаям» та іншим шедеврам, що свідчить про багатство й розкоші політиків, олігархів і всіляких пристосуванців, які наживаються на українському народі, не гидуючи вихвалятися своїми придбаннями один перед одним…

Нагадаємо, що проросійський політик Віктор Медведчук раніше переконував, що українські політичні еліти розчарували лідерів європейських країн відсутністю реформ, обіцянням боротьби з корупцією і встановленням демократичних стандартів у країні. На думку Медведчука проєвропейські українські політики впоралися лише з пафосною обіцянкою радикальних реформ, які повинні були відкрити шлях Україні до Євросоюзу, але за весь час «лідери Майдану» виконали тільки обіцянку з проведення люстрації. Та й то процес її в багатьох регіонах викликав масу нарікань з боку громадськості.

Ось як переживає за Україну, один з Мінських переговірників.


Варто також нагадати, що ще у травні група народних депутатів України вимагала від президента Петра Порошенка пояснень, як саме ведуть переговори з терористами в Мінську екс-президент Леонід Кучма і кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук. Крім того, фракція Радикальної партії Олега Ляшка вимагала проведення пленарного засідання Верховної Ради, на якому планувала заслухати Президента Петра Порошенка, з приводу участі української делегації на Мінських переговорах Медведчука і Кучми. Однією з головних тем того засідання було питання: «Чому і що робить в контактній групі з української сторони кум Путіна, українофоб – Віктор Медведчук?». Це питання свого часу ставив народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук.