Націоналісти на Банковій вимагали закрити телеканал NewsOne

Під стінами Офісу президента у Києві відбувся мітинг представників організацій правого крила з вимогою скликати РНБО і закрити телеканал NewsOne, який планував телеміст із «Россия 24».

​В акції взяли участь кілька десятків людей. Це представники «Національного корпусу», ВО «Свобода», «Правого сектора», «Карпатської січі», «ОУН» та інших. Вони називають себе «Об’єднаними націоналістами».

Серед інших озвучених вимог – арешт Віктора Медведчука. Учасники акції заявили, що 10 липня планують знову вийти під Офіс президента, щоб спитати, чи виконані їхні умови.Проведення мітингу через телеміст анонсував 7 липня у відеозврененні позафракційний депутат Андрій Білецький. Пізніше, 8 липня, він конкретизував свої наміри.

Тим часом, відомо, що президент Володимир Зеленський у цей момент перебував у Маріїнському палаці, де відбувався 21-й саміт Україна-Європейський союз.

Голова Європейської ради Дональд Туск, Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та Президент України Володимир Зеленський.

7 липня російський телеведучий Дмитро Кисельов заявив, що канал «Россия 24», на якому він працює, 12 липня проведе спільний телеміст із українським каналом з орбіти проросійського політика Віктора Медведчука NewsOne, але пізніше ефір було скасовано.