Бійці 92-ї бригади можуть бути причетні до розстрілу мобільної групи під Щастям. Про це в ефірі одного з українських телеканалів, заявив народний депутат, екс-комбат "Айдару" Сергій Мельничук, передає Корупція Інфо.

мельничук

"Є підозра, що бійці 92 бригади причетні до цих смертей (розстріл мобільної групи під Щастям, – ред.) і я просто пам'ятаю, як виживали наш батальйон з самого міста Щастя, як йшли обстріли, де знаходився особовий склад. Обстріли були, я ще взимку розповідав, як з позиції 92-ї бригади вівся мінометний обстріл, я свої слова можу підтвердити, тому що є місця, де розривалися міни і можна вказати сектор, звідки прилетіло нещастя до хлопців", – заявив Мельничук.

Нагадаємо, вранці 2 вересня під Щастям була розстріляна мобільна група по роботі з контрабандою. Пізніше голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив, що мобільна група була знищена українським підрозділом. Він спростував заяву радника СБУ Юрія Тандіта, який повідомив, що мобільна група була знищена в результаті бою з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків.