На стіні багатоповерхового будинку в Києві з'явилася меморіальна табличка, передає Корупція.Інфо.

"Пам'ятна табличка" присвячена сканадальній покупці квартири народним депутатом Сергієм Лещенком. Фотографії меморіалу вже облетіли соціальні мережі. Невідомі на граніті написали про те, що спонсором цієї квартири були бізнесмени Дмитро Фірташ, Іван Фурсін і Сергій Льовочкін.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

"У цьому будинку за 7,5 млн гривень купив квартиру площею 192 кв.метрів видатний український журналіст і борець з корупцією Сергій Лещенко. Покупка була зроблена за підтримки відомих українських меценатів і державних діячів – Дмитра Фірташа, Івана Фурсіна і Сергія Льовочкіна", – сказано в написі на табличці.

Нагадаємо, що в 2016 році журналіст і антикорупціонер Лещенко, який став нардепом, придбав собі квартиру в центрі Києва за нечувану суму. При цьому він декларував дуже низькі доходи. Багато заявляли про те, що чоловіка просто "купили" бізнесмени. Сам же Лещенко тоді пояснив, що гроші дала дружина, відомий DJ – Анастасія Топольська.

Сергій вже встиг відреагувати на табличку, розповівши ЗМІ, що вона йому навіть сподобалася.

"Табличка мені сподобалася. Оцінив почуття гумору. Вважаю це визнанням моєї боротьби з викорінення корупції та поліпшення життя громадян України. Викладена там інформація давно спростована правоохоронними та судовими органами. Автор себе не позначив, то будемо вважати, що це клуб анонімних корупціонерів", – заявив Лещенко.