Навіть незважаючи на шалений опір у парламенті, лідер Радикальної партії Олег Ляшко має намір домагатися ухвалення змін до Конституції України про аграрний устрій країни.

Ляшко висловив переконання, що українська земля має належати тільки українцям.

"Ми єдині, хто почав процес визнання фермерів господарями на землі на рівні Конституції. Досі ніхто із президентів цього не зробив. Наша земля — ​​це найбільше багатство. Як Арабським Еміратам Бог дав нафту, так Україні Бог дав землю. І ми можемо на ній заробляти. Зате нинішня влада на догоду міжнародним глитаям хоче ввести ринок землі. Придбають її міжнародні транснаціональні корпорації, а не українські селяни, у яких грошей немає. Тому я хочу записати в Конституції, що основою аграрного устрою держави є фермерські господарства, щоб ніхто в українців не забрав землю. Це як Декларація про державну незалежність і суверенітет України, це як Декларація проти рабства у США, це наша Декларація про захист українських селян", — наголосив Ляшко.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Лідер РПЛ прогнозує, що його змінам до Конституції чинитиметься шалений опір у парламенті.

"Для того, щоб ухвалити зміни до Конституції, треба 300 голосів депутатів. Але я розумію, що їх може не набратися, тому що в парламенті сидять лобісти транснаціональних корпорацій. Їхнє завдання — не добробут людей, а концентрація сотень тисяч гектарів землі в руках олігархів для перепродажу. Вони чинитимуть шалений опір нашим змінам. Але ми почали цей процес, і нас не зупинити. Як неможливо зупинити Дніпро, так не можна зупинити Ляшка і нашу боротьбу за інтереси українського селянина", — зазначив народний депутат .

Разом зі змінами до Конституції про аграрний устрій Ляшко вимагає ухвалити низку законопроектів на підтримку фермерства, що, на його думку, дасть можливість підняти економіку країни.

"У Польщі — півтора мільйони фермерських господарств. У минулому році країна продала продукції на 30 млрд євро, натомість Україна — в десять разів менше, на $3 мільярди. Ми можемо заробляти на нашій землі в сотні разів більше. Для цього має бути правильна аграрна політика: дотації на тваринництво, підтримка сільськогосподарського машинобудування, родинних ферм, агропереробки, а також пільги для фермерів. Це дасть можливість збирати щорічно 100 млн т зерна, а не 40-50 млн т, як зараз. Тоді до українського президента будуть стояти черги з прем'єрів, президентів і королів інших держав, бо Україна зароблятиме і буде сильною!" — підсумував Ляшко.