Головні новини Львова
Подобається

“Мене питали…”: Садовий розповів про допит в СБУ

05/12/2017     Автор: Яна Романська
“Мене питали…”: Садовий розповів про допит в СБУ

Міський голова Львова дав свідчення працівникам управління СБУ у Львівській області у межах кримінального провадження, відкритого через демонстрацію скандальної карти з написами «народні республіки ДНР і ЛНР» під час І Львівського безпекового форуму, передає Корупція.Інфо.


“Під час першої панельної дискусії, яку модерувала Мирослава Гонгадзе, була продемонстрована візуалізація з Європейського центру міжнародних відносин – карта, яка комусь сподобалася, комусь не сподобалася. Власне, на основі цього було відкрите кримінальне провадження. Це – перший раз на моїй пам’яті за часів незалежності України, коли кримінальне провадження відкривається за фактом розміщення на європейському сайті тої чи іншої продукції», – зазначив Садовий.

Він повідомив, що до розслідування залучили п’ятьох працівників СБУ. Під час спілкування, за словами міського голови, його розпитували про учасників форуму та проведені зустрічі.

Популярне: “Вони ризикують запізнитися…”: Супрун різко прокоментувала занепокоєння Мережі стосовно “екстренної допомоги”

«Мене питали, хто був серед учасників форуму, я їм розповів. Надав програму форуму. Передав ту статтю, яка викликала інтерес. Розказав про свої зустрічі з командувачем сухопутними військами США у Європі Беном Ходжесом, розказав про зустріч із Майклом Карпентером. Був цілий ряд інших зустрічей. Вони це все записали. Напевне, будуть опитувати інших учасників форуму, спікерів, панелістів, така правда», – сказав мер Львова.

За його словами, завтра давати свідчення мають працівники «Інституту міста», який виступав співорганізатором форуму.

Як повідомлялось, очільник Львівщини Олег Синютка висловив обурення представленою на Безпековому форумі у Львові картою України, на якій позначено «народні республіки ДНР і ЛНР». Губернатор назвав це гібридною війною проти України і подав заяву до СБУ з проханням дати оцінку діям організаторів. СБУ відкрила за цим фактом кримінальне провадження. Одним із організаторів форуму виступила Львівська міська рада.