6-річна переможниця конкурсу краси “Міс Україна Всесвіт 2019” відверто розповіла про початок кар’єри моделі в Китаї і про ті труднощі, з якими юній дівчині довелося тоді зіткнутися.

“Коли летіла в Пекін, не було страшно. На той момент, мені хотілося вирватися з дому і фінансово допомагати батькам. А страшно стало, коли я в Пекін прилетіла. О другій годині ночі мене повинен був зустріти в аеропорту директор, якого я раніше ніколи не бачила. він повинен був тримати табличку з моїм ім’ям, але його там не виявилося. Я злякалася, але швидко знайшла вихід із ситуації – попросила офіцера телефон і набрала номер, який мені дали попередньо для зв’язку. В результаті ми зустрілися, він мене привіз в квартиру, дав подушку з ковдрою і закр л. Пізніше я зрозуміла, що в квартирі одна. І тут мені стало страшно … Відразу спало на думку, що мене привезли в рабство. Приміщення було дуже маленьким, всюди таргани. Я дзвоню батькам, директору агентства і плачу. Мене заспокоїли, сказали , що дівчата можуть гуляти, тому в квартирі нікого немає. Так і сталося, під ранок мої сусідки повернулися додому “, – розповідає головна красуня України.

Щоб почати заробляти гроші, Анастасії довелося пережити безліч кастингів і двотижневий період безробіття.

“Два тижні я не могла знайти роботу, всі мої кастинги були безуспішними. Я харчувалася цукерками і фруктами. Не могла звикнути до таких умов життя. Ніхто там по-англійськи майже не говорив. Я вивчила свою адресу на китайській мові, щоб пояснити водієві таксі , куди їхати “, – додала” Міс Україна Всесвіт 2019 “.

Відзначимо, що перед тим, як відправитися на конкурс до Америки, Анастасії довелося понервувати – майже перед самим вильотом організатори конкурсу “Міс Всесвіт Україна” заявили, що американське посольство відмовило дівчині у відкритті візи.