Тіна Кароль зізналася, що планувала самогубство.

Тільки думки про те, що треба дбати про сина допомогли їй вибратися з депресії.

Відома українська співачка Тіна Кароль зізналася, що після смерті чоловіка її відвідували суїцидальні думки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву вона зробила в інтерв’ю програмі “Життя відомих людей”.

Тіна Кароль зізналася, що думки про самогубство були в 2013 році, коли їй у 27 років з маленькою дитиною довелося ховати чоловіка Євгена Огіра. Впоратися з горем їй допоміг син Веніамін.

Тіна Кароль підкреслює, тільки думки про те, що потрібно піклуватися про сина допомогли їй вибратися з депресії. Співачка також додала, що зараз 10-річний Веніамін – копія батька за характером, поведінкою і рисами обличчя. Така подібність часто нагадує зірці про трагедію.Раніше співачка Тіна Кароль відверто розповіла про переломний момент свого життя і найстрашніший день, про те, що допомагає їй жити і боротися з труднощами.

Тіна Кароль розповіла, що кожен її день починається із молитви. Розуміння цієї необхідності до неї прийшло у 2013 році, в переломний момент її життя. Саме це допомогло співачці не впасти духом та зрозуміти свій сенс життя.

Трагедії вона сприймає як певні життєві уроки.

«Така філософія, вона на межі. Урок чи? Кому урок? Тобто, якщо ми говоримо про себе, ми говоримо з егоцентризмом, що це був мені урок, а для кого-то це трагедія, печаль … Або фраза все, що не робиться – все на краще. Для тебе, можливо. Не можна багато речей в ці рамки засунути. Це занадто штампіровано. Життя – це життя і все », – вважає зірка.