Позафракційний депутат Надія Савченко заявила, що українські політики вели переговори з ватажками самопроголошених республік Донбасу, передає Корупція.Інфо

 "Хто саме з керівників цього парламенту вів переговори з тим, хто зараз є" керівниками "самопроголошених" республік ". І що мені було дуже незрозуміло, чому мене за це критикували. Якщо в принципі політики говорили ще тоді", – обурилася вона.

Популярне: Готові? Синоптики оприлюднили прогноз погоди на найближчі дні, тільки тримайте себе в руках

Савченко також додала, що не буде розкривати імен та почекає, поки це підтвердить "та сторона".Тим часом, блогер і журналіст Юрій Романенко на своїй сторінці в Facebook висміяв короткий зміст заяв Савченко.

"Надюха, сьогодні знатно марила (там взагалі шабаш був знатний, як ніби в дурдом запросили", – написав він. Романенко зазначив, що Савченко пропонувала дати право голосу в ОРДЛО.

"Щоб президент встановив якусь демократичну диктатуру, щоб навести порядок в безпеки (в народі операція" Бобер, видихай "). Вибрати аксакалів, які на якомусь конвенті, щось придумають про зміну конституції. Цікаво, а що робили аксакали останні 26 років ", – резюмував він.