Новини про дорогий відпочинку у Туреччині і купівлю елітного автомобіля Maybach, є частиною інформаційної кампанії проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив сам міністр, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Богомолець закликає всіх українців вийти на Майдан. Причини Вас точно шокують!

"Проти мене ведуться кампанії. Мені розповідають колеги і друзі-журналісти, що до них звертаються з проханням запустити серію постів проти Омеляна. Пост коштує 2000-3000 грн", – розповів він.

Першопричиною нападок Омелян вважає його висловлювання про те, що українці повинні менше платити за перельоти."Ми заговорили про те, що люди повинні літати дешевше. Почалася нова кампанія. Спочатку пішла інформація про мій відпочинок, потім про те, що під час відпустки Омелян збирає турецькі авіакомпанії, аеропорт Стамбул, щоб усе віддати туркам. Спростовуємо. З'являється нова новина – Maybach. Коли ми показали всі документи, що Maybach не було, всі сказали: "Ну, ок, не було – і добре". Тепер виникла нерухомість", – сказав глава Мінфіну.

При цьому міністр вважає, що замовники кампанії – співвласники авіакомпанії МАУ.

"Замовники? У цьому конкретному випадку – це співвласники авіакомпанії МАУ. Я підозрюю також участь окремих високопоставлених осіб, які зацікавлені в моїй дискредитації. Це залишається на їхній совісті, я вважаю свої дії правильними, і я переможу", – додав він.