Поєдинок може відбутися в березні-квітні наступного року

Бернд Бенте, менеджер чемпіона за трьома версіями українця Володимира Кличка, після перемоги підопічного над обов'язковим претендентом на титул IBF болгарином Кубратом Пулєвим, назвав імена кандидатів на наступний бій з Доктором Сталевий Молот.

Кандидати суперники Володимира – Брайант Дженнінгс і переможець бою між чемпіоном WBC канадцем Бермейн Стіверном і американцем Деонтеєм Уайлдером, – сказав Бенте. – Це наша першочергова мета – повернути в сім'ю Кличко пояс WBC.

Правда, поки ніхто не знає, коли точно відбудеться поєдинок Стіверн-Уайлдер – орієнтовно в січні-лютому. Однак ми не можемо прив'язуватися до цього терміну, і наступний бій Володимира може пройти в березні-квітні. Але не в Штатах, а в Німеччині.

Ми вже пригледіли арену. Проте ще належить знайти суперника і узгодити його кандидатуру з телебаченням. Не можна виключати і бою з переможцем поєдинку між Тайсоном Ф'юрі і Дереком Чісорою. Він міг би відбутися в Німеччині або в Англії. На користь цієї можливості говорить те, що Ф'юрі і Чісора боксують наприкінці нинішнього місяця. На даний момент ми не розглядаємо можливість проведення бою з Шенноном Бріггсом, хоча в майбутньому не можу повністю виключити її.

 

Джерело: Сегодня.ua