Теща п’ятого президента України Петра Порошенка, Людмила Переведенцева, вмирає від COVID-19. Про це розповів сам п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко в прямому ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

“У моєї дружини Марини зараз від коронавірусу вмирає мама. Вона втратила свідомість. Ви підіть і Марині розкажіть всю цю дурість, яку ви тут зараз вантажите телеглядачам. Ви статистику пропускаєте, скільки у вас – 40 або 50 тисяч помре? Мені байдуже, скільки людей зараз вмирає в Німеччині або в Буркіна Фасо “, – сказав емоційно Порошенко.

Після цього ефіру за цю заяву Порошенка розкритикував тг-канал “Шептун”.

“Петро Порошенко заявив, що коронавірусну інфекцію виявили у матері його дружини. За словами екс-глави держави, його теща в даний момент знаходиться в медустанові при смерті. Це чергова гра Порошенка на публіку. Нехай всі знають, що він і члени його сім’ї такі ж люди і страждають з усіма однаково.

Колеги правильно підмітили, що ситуація, що склалася з охороною здоров’я є результатом довгого і старанного руйнування всієї системи руками Супрун під керівництвом Порошенка. Саме себе Петро Олексійович може звинувачувати в загибелі великої кількості людей, а також своїх близьких.

Крім того, сумніваємося, що теща Порошенка лікується в аналогічних з простими смертними умовами, де немає ліків, лікарів, а також кругом вогкість і цвіль. В її випадку не виникне проблема, звідки взяти кисень або на які гроші купити ліки, а після отримати якісну реабілітацію “, – йдеться в повідомленні каналу.

Крім цього нещодавно на своїй сторінці в Фейсбук колишнього президента жорстко розкритикував Анатолій Гриценко. Він нагадав Порошенку, що той раніше був членом скандальної “Партії регіонів”.

“Тим хто почав захоплюватися солодкими спічами ліпецько-панамського патріота, варто цю «регіональну» історію нагадати, бо це – правда. Як і спільну з Медведчуком історію в керівництві партії СДПУ(о) варто згадати, бо це – теж правда. Кума Путіна через спільний бізнес і нестримну жадібність він під час війни/президентства вивів із-під плінтусу в олігархи, і це – теж правда.”.

Також пізніше Гриценко додав:

“Нервує Петро-мальдівський. Дуже нервує. Коли попереднім постом я нагадав про його членство в Партії Регіонів і в медведчуківській СДПУ(о), також про дружбу/бізнес з Медведчуком, якого під час свого правління вивів з-під плінтуса прямо в олігархи. Нервує настільки, що запустив на мій акаунт сотні порохоботів. Добра нагода провести дезінфекцію – забанив 400 Напускай далі) Люди ж знають, я сказав правду.”.