Воротар Маріуполя Рустам Худжамов відверто поділився своїми думками щодо війни на сході України

Про це колишній голкіпер збірної України розповів в інтерв’ю YouTube-каналу SportArenaTV.

Як заявив Худжамов, не може існувати двозначної думки щодо головної причини бойових дій на Донбасі та російської агресії.

«Як ти можеш привчити людину любити Україну? Якщо він її в душі не любить. Ти його змусиш? Ось я люблю Україну і про це знають усі. Я цього не соромлюся, хоча чув всіляке. Але мені на таких людей, за великим рахунком наср*ти. У мене є своя позиція і я її дотримуюсь. У цьому питанні у мене немає гойдалок. А може все-таки Путін – не поганий? Та поганий, с*ка, поганий. Коли я в 2016 році приїхав, тут стояли лайтбокси з рекламою. Там були фотографії хлопців, які загинули при обороні Маріуполя. Дуже багато молодих пацанів, наші ультраси воювали, я з ним спілкувався, із харківськими. Реально щодня вбивають. Як це не поганий? Як це не війна? Як це сторони конфлікту назвати? Це війна справжнісінька.

Уже час роздуплитися, що це війна. А не називати це сторонами конфлікту чи громадянською війною. Яка громадянська війна? Ось мені три дні тому трапився ролик у Facebook, дивак із російської Держдуми виступає, і вони дають дозвіл на використання військових сил на території України. Це що, громадянський конфлікт? Та хр*н там валявся», – заявив Худжамов.