Співачка Алла Пугачова вирішила припинити всі домисли з приводу її стану і зробила заяву, розповівши, що саме сталося з нею на початку весни.

Після недавнього інциденту з Пугачовою, яка через хворобу скасувала важливий захід, в російському шоу-бізнесі і в соцмережах почали говорити, що Примадонна серйозно хвора, а деякі і зовсім припустили, що артистка “підчепила коронавірус”.

На тлі недуги зірці довелося скасувати давню традицію, внаслідок чого стали поширюватися чутки, що артистка страшно хвора.

Сама Примадонна різко заявила, що, незважаючи на жахливий стан здоров’я, у неї звичайний вірус, а не смертельний коронавірус.

“Мені реально погано, прихворіла. Але це не коронавірус”, – відповіла артистка. “Дозволяйте весну. Даруйте радість людям. Світити завжди, світити скрізь – ось гасло мій і сонця”, – додала співачка.

Нагадаємо, соцмережі потрясло фото Пугачової, на одному з ефірів на росТВ. У соцмережах, коментуючи зовнішність співачки прийшли до висновку, що зірка серйозно хвора, і навіть макіяж не приховає її жахливий стан.