В одному з інтерв'ю найнародніша телеведуча України Леся Нікітюк розповіла, чому закінчилася її кар'єра на центральному телеканалі. 

Те, як спонтанно Леся Нікітюк покинула проект "Орел і Решка", спричинило чуток. Але нещодавно екс-ведуча популярної програми про подорожі дала інтерв'ю, у якому про все розповіла. На YouTube-каналі ЛюксФМ вийшов випуск проекту "Слава+", в якому Леся Нікітюк докладно розповіла про свій відхід.

Леся Нікітюк розповіла, що робота в проекті "Орел і решка" була не з легких: "Я працюю ведучою вже десь 7 років, змінювала проект: спочатку був "Орел і решка", потім "Леся-ЗдЄся", потім "Навколо М", потім — Новий канал. Я люблю розвиватися і мені подобається не засиджуватися на одному місці. Наприклад, Орел і решка, мені здається, коли мені буде 50 або 60 років, то все одно знайдуться люди, які напишуть: "Привіт, а ти в якій країні?". Але з кожним роком відсоток глядачів все одно зменшується.

Я віддала цьому проекту цілих 5 років свого життя. Я ні в якому разі не шкодую, тому що для мене це був великий досвід. Я побачила дуже багато, хоч і дуже швидко. Я вважаю, мені дуже пощастило. Але це було важко. Все ж мені хочеться змінюватися і розвиватися, відкривати в собі всі нові і нові грані. Тому я так часто міняю проекти".

Крім того, Леся Нікітюк зізналася, що одного разу її звільнили з каналу 1+1 за статтею. "Коли я працювала в 1+1 адміністратором, мене звільнили по статті. Була така ситуація: я працювала в 12-му павільйоні, де зараз знімають Танці з зірками. Під моїм керівництвом був клінінг-сервіс.

І тут розпочалися кастинги на ведучу на телеканалі ТЕТ, я його пройшла. Мене одразу ж запросили на кастинг Орла і решки — я прийшла і туди. Потім чекала відповіді від цих проектів. Тоді був великий проект Досвідос на ТЕТ. Але це ж один холдинг 1+1. З Досвідоса мені зателефонували і кажуть: "Все, ви пройшли, тепер підписуємо договір, сідайте, знімайтесь…".

Тоді я ще не отримала відповіді від "Орла і решки", тому підписала контракт. Дивлюся, а там штраф у 30 тисяч гривень, і я думаю: "Ну, якщо що, то продамо дачу і заплатимо штраф". Ми вже готуємося до зйомок, а тут мені телефонує Володя Зеленський і каже, що "Орел і решку" буду вести я. Погодилася. І в результаті керівництво 1+1 зажадало мою трудову книжку, куди поставили штамп, що я звільнена по статті".