Українська телеведуча Маша Єфросиніна вирішила відповісти фанатам в інста-сторіз на їхні запитання.

Одна з підписниць запитала про те, як вчиться дочка Єфросиніної Нана. Відомо, що дівчинка полетіла на навчання в Канаду.

Під час відповіді на це питання Маша розплакалася і сказала: “Два дні мені здається, що я вмираю. Нічого не можу з собою зробити. Втім, це життя”.

“Це нормально, ми повинні вчиться відпускати своїх дітей від себе. Не переживайте, все буде чудово”, “Маша, якщо вашій дочці там добре, то треба радіти. Це не сто років тому, без зв’язку та відео. Як мінімум спілкування по відео, як максимум літак”, – підтримали телеведучу фанати.

Також Єфросиніна назвала інформацію у ЗМІ про свій поганий стан “чутками” та заявила про одужання від коронавірусної хвороби.

“Мене преса практично ховає. Тому я вирішила вийти на зв’язок, сказати, що зі мною все в порядку, я здорова, майже. По аналізах я повністю здорова”, – запевнила Єфросініна.

Телеведуча зауважила, що загалом почувається непогано, а коронавірусна хвороба у неї проходила в легкій формі.

Вона додала, що настрою на життєрадісні пости в соціальних мережах у неї поки немає, таким чином пояснюючи тривалу відсутність звісток від себе і необхідність певного проміжку часу для емоційного відновлення після хвороби.

“По своєму ментальному стану, то мені здається, що мені ще потрібен час. У будь-якому випадку на якісь легковажні пости настрою немає. Це зрозуміють, певно, ті, кого ця “зараза” теж зачепила”, – зазначила Єфросиніна.